Suguelund teeb muret. 04.05.09 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere. Ma mäletan et käisin mõned kuud tagasi teiiekliinikumis analüüse tegemas ja kõik oli korras ja nüüd siis sai eile prutal külas käidud ja ilma kondoomita vahekorras oldud ning nüüd selline jama et suguelundi eesnahk siis sügeleb või on ärrinudnud mujalt nagu ei valuta ega sügele kuid sealt seenekübara alt nahk nagu sügeleb ja nii. Millest se siis tuleneda võib sain niisama vahepeal suguhaiguse või mis se olla võiks ja mis ma tegema peaksin.
Peaks siin ära mainima et tüdrukul oli hiljuti et tal läx tup hauduma või nii ja midagi ütlesin et peab arstile kuna tal se sügeles ja nii siis ütles et se normaalne faas ja pani minit puudrit või miskit mis kuivatas. minule meenutas beebipuudrit kuid ei tea ka kas siis temalt sain mingi haiguse endale? =( Palun soovitage mida edasi teha kuidas käituda.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Vaata üleeelmine küsimus/vastus. Hauduma minek on ilmselt leebem väljend ägeda põletiku kohta ja ju pole pruta siis siiski terveks saanud. puuder kahjuks ei ravi. Probleemi lahendus on siiski partneripoolne ja ilma arsti vahelesegamiseta kahjuks tulemust ei tule. Senimaale soovitaks külaskäikude ajal preservatiivi kasutada.
Edu soovides
Margus Punab