Vastuvõtuajad 26.10.07 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!
Oma probleemile vastust otsides sirvisin Teie eelnevaid vastusi küsimustele ning sümptomite järgi kahtlustan, et mul on eesnäärme põletik. Käisin siis täna Tartu Ülikooli Kliinikumis, et visiidi aega kokku leppida. Registratuuris õeldi mulle aga seda, et esimene tasuta aeg oleks 4. detsember ning tasuline 20. november. Kena küll aga kas ma niikaua siis peaksin põletikku põdema või on mingisugune muu moodus saada selle vastu ravimeid?
Nimelt on tekkis peale oma parteriga vahekorras olemist peenise tundlikkus, mida pole varem esinenud nii tugevalt. Andis aega paranemiseks ning praeguseks on nädal mõõdas. 3-4 päeva tagasi aga tekkis ka pidev jooksmine WC vahet, nii, et sort ja valmis ning natukese aja pärast uuesti. Samuti koorus eesnahalt ja peenise pealt nahka. Neiul esines vahetult peale viimast suguühet põiepõletik. Kas need asjad võivad olla seotud ning kuidas saaksin kõige kiiremalt abi? Oleksin nõus ka tasulise visiidi raha maksma, kui saaksin vastuvõtule.

Ette tänades,
22 aastane tudeng

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Suure tõenäosusega on teie kaebused tõesti omavahel seotud - probleemi koondnimi on sugutrakti põletik. Asjade käigu kiirendamiseks tasuks kindlasti alustada suguhaiguste välistamisest. Meestekliinikusse saab kõige kergemini aega kodulehelt - www.meeste.kliinik.ee või siis otse meie õega suheldes tel 7319323. Patsiente on siiski palju ja kiireid lahendusi pole alati võimalik pakkuda, ka mitte raha eest. Esmatasandi abi saate alati paluda perearstilt. Samal ajal soovitan uuringutele ja ravile saata ka oma partner.
Edu soovides
Margus Punab