peenise haigused 25.11.01 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!

Mind vaevab üks küsimus, nimelt on minu suguti pea äärel mingid näsakesed. Niipalju kui mäletan on nad mul alati olnud. Mis see võiks olla ja kas peaks seda ravima?

Ette tänades A.K.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Arvatavalt on tegemist täiesti normaalse kehalise iseärasusega. Osadel meestel on see `kroon´ lihsalt enam väljendunud kui teistel. Täieliku kindluse saamiseks peaks siiski näitama tulema.

Edu soovides

Margus Punab