Kuidas terveks jääda 20.04.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tegemist noore mehega ja selline küsimus: kasutan kondoomi, kuid pärast vahekorda puutub ju peenise ots, eesnahk jne kokku tupevedelikega, mis kubemesse paratamatult jääb - kui suur oht nii nakatuda - herpes, klamüüdia jne. Kas näen tonti ja kuidas ikkagi turvaliselt seksida? Ette tänades

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Preservatiivi püsival kasutajal esineb suguhaiguseid 70% vähem kui mittekasutajal. Seega 100% garantiid siin ei ole. Oluline on vaadata ka seda kellega seksida.
Edu soovides
Margus Punab