impotents 12.04.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere! Olen 33. Probleemiks enneaegne purse. Oen lootnud et see ajaga taandub. Üheksa aastat sama partneriga pole muutusi toonud. Kas on võimalik tervis korda saada enne uue suhte loomist? Aastake pole naisi tülitand. Kas ravi on võmalik ka ilma partnerita? Ette tänades!

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Väga sage ja korduvalt vastatud küsimus. Vastan lühidalt, et tegemit ei ole tervisehäirega. Kui ikka oma kehaga ei lepi, siis peaksite vastuvõtule tulema kus saab välja kirjutada ravimeid, mis teid vähemalt nende tarvitamise ajal aitavad oma seemnepurset veidi enam kontrollida.
Edu soovides
Margus Punab