Mis viga ? 01.03.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tutvusin hiljuti ilusa tüdrukuga kellest väga hoolin. Probleem selles,et ei suuda temasse siseneda kuna õigel momendil vajub lihtsalt ära ja kõik,kuigi tahtmine on hirmus suur. Milles asi ? Ei taha enam sellega riskida et ei tõuse. Kas võib abi saada ka apteegis müüdavatest ravimitest,kui siis millistest või pean tulema tingimata vastuvõtule ? Tänan.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Vaadake varasemaid vastuseid samal teemal.
Esmalt aitab aeg ja teineteisega kohanemine. Kui aega pole või kipub venima, siis saab kiirema abi meestearstilt.
Edu soovides
Margus Punab