Pidamatus 20.05.02 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere

Olen 20ne aastane ja juba mõnda aega olen pead murdnud selle üle, miks vahest peale seksi tekib põiepidamatuse tunne. Eriti just siis, kui seks on olnud agresiivsem ja sellises asendis, mis rõhub riista rohkem.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Sellise vähese info alusel on raske vastata. Kas tegemist on tundega või reaalse pidamatusega? Seemnepurske ajal on piirkonna lihasregulatsioon vägagi erinev kusemise aegsest. Vahetult peale seemnepurset kusele minnes võib piirkonnas esineda ebamugavustunnet. Regulatsiooni võivad mõjutada ka eesnäärme piirkonna põletikud. Kui probleem on ikkagi tõsine, siis soovitan vastuvõtule tulla.

Edu soovides

Margus Punab