Viagra!? 20.05.02 / Meestearst

Külastaja küsib:

Milles seisneb viagra ravitoime. Kas ta mõjub ainult vahetult peale võtmist ja on tarvis kasutada seda kui abivahendina aastaid või on sellel ka pikaajalisem mõju ning peale mõneajalist ravikuuri selle järele vajadus kaob.

Ette tänades.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Viagra parandab erekstiooni ajal vere pealevoolu ja püsimist peenises.

Toimib tavaliselt hiljemalt 60 minutit peale sissevõtmist.

Osadele meestele toimib Viagra ravimina, paljudele on see siiski vahend seksuaalelu elamiseks.

Kuidas ja kui kaua teil on vaja Viagrat tarvitada, saaksin öelda alles peale probleemi täpsustamist ja uuringuid.

Edu soovides

Margus Punab