Peenis on kuiv 15.05.02 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tülitan Teid sellise küsimusega, et mu peenis on pidevalt liiga kuiv, seda nii erekteerunult kui ka nn "tavalises asendis". võib öelda, et see kohati isegi kestendab. Kreemitades isegi tavalise Nivea ihupiimaga hakkab kergem. Vahel peenis ka sügeleb. Kas võib see olla tingitud sellest kui partneril on olnud tupeseen ? Või mis haigusele selline nähe üldse viitab ?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Tupe põletik võib tõesti põhjustada mehel peenise pea ja ka -naha põletikku. Kui teie probleem on kestnud juba pikemat aega, siis soovitaksin täiendavate uuringute tegemiseks vastuvõtule tulla. Et saaks võtta tõepäraseid analüüse, siis soovitan enne vastuvõttu 24 tunni jooksul peenist mitte pesta.

Edu soovides

Margus Punab