sagedased seemnepursked 25.04.02 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!

ei arvagi, et tegu oleks haigusega, aga kas on normaalne, kui 35 a. mees "purskab" 2(-3) korda ööpäevas. Õhtul vahekord, aga hommikul taas kõva ja vajadus "koormast vabaneda" (muidu segab tekkiv erektsioon päeval normaalset elu). Küsimus: kas nii sagedased seemnepursked võivad mõjuda meesterahvale kurnavalt, nõrgestavalt? Vaevalt, et usaldusväärset statistikat on, aga kas Teie arvates on selliseid mehi palju? Või on see pigem erand?

Ette tänades

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Usun,et tegemist on erandiga, mis varem või hiljem hakkab ka organismi kahjustama. Soovitan tulla kontrolli - üldjuhul leiab põhjuse ja saab ka aidata.

Edu soovides

Margus Punab