Mis põhjustab varajase seemnepurske? 15.04.02 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!

Olen 20 aastane noormees. On 2,5 aastat oma tüdruk ja 2 aastat oleme olnud sugulises kontaktis mitte küllaltki regulaarselt ja meid piinab üks suur probleem. Miks ei ole minu vastupidavus piisavalt pikk? Suguühe kestab vaevalt 1-2 minutit. Oleme küll proovinud erinevaid poose ja erinebaid lähenemisi. Kusagil 1 aasta aega tagasi läksin androloogi juurde sünnitusmajja konsultatsioonile ja arst kirjutas välja mitmeid ravisi aga needgi ei ole suurt abi andnud, vastupidi üks rohi vähendas veelgi vastupidavust. Alguses oli sugutil mingi sugune põletik mille sai välja ravitud KLOTRIMASOL-iga, järgmiseks kirjutas välja spray mis pidi vähendama suguti närve et oleks susguühe pikem kuid ei olnud nii (XYLOCAINE), peale seda sõin umbes 100 tabletti E-vitamiini regulaarselt ja veel tilkasi mis pidid kesknärvi süsteemi tasakaalustama (ELEUTEROKOKKI VEDELEKSTRAKT). Kuid nii kurb ka kui see ei ole ei ole seksuaalne elu paranenud.

Sooviksingi teada kas on üldse lootust asja parandada ja kuidas? Kas peaksin teie juurde pöörduma või mis ......?

Ettetänades

Toomas

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kõigepealt võiks läbi lugeda eelnevad vastused samal teemal. Seal on kirjas minu lähenemine probleemile, vajalikud uuringud, võimalikud raviviisid ja ka skeptilisus püsiva tulemuse suhtes.

Edu soovides

Margus Punab