Kubemepiirkonna pigment 28.04.21 / Meestearst

Külastaja küsib:

Kuidas pildil olevast nahavärvi erinevusest lahti saada? See ei ole nagu punetus, pigem pruunima poolne pigmendierinevus, nagu oleks päikest saanud. Ei sügele ega valuta.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kahjuks pole pilti lisatud. Reaalsus on see, et parima vastuse saate siiski arsti kabinetis. Pilt ei asenda kunagi läbivaatust. Arvestades vanust, peaks teil olema meesterastile noorte nõustamise süsteemi kaudu vaba juurdepääs. Tulge vastuvõtule!