Liiga väike peenis 05.04.21 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere.mul selline mure.kõvastunud olekus on peenis liiga väike ca 12cm.tahaksin enda peenist suuremaks saada .kas kuidagi on see võimalik?
Ei taha naeruväärseks jääda kui peaksin enda tüdruksõbraga vahekorda astuma.mingi lahendus peab juu olema

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Lahendus on kehaga sõber olemises. Mitte peenise pikkus, vaid selle üle põdemine on see, mis teie seksuaalelu pärsib ja elukvaliteeti mõjutab.
Heas usaldavas partnersuhtes pole 12 cm kunagi probleemiks. Kui keegi tahab teisele haiget teha, siis on see sama hästi võimalik ka 16 ja 20 cm peenise puhul.