Nahapõletik 08.12.20 / Meestearst

Külastaja küsib:

Nädalapäevad tagasi tekkis eesnaha siseküljele ja peenisele punakas laik. Valu, sügelust ei tunne. Tekkis pärast sexpoest ostetud vahendi kasutamist. Kas võib olla sellega seotud?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Venitusparaadi kasutamine? Sellega tekivad enamikul probleemid.
Pildi kvaliteet pole kahjuks kuigi hea.
Siiski on näha päris äge põletik ja ulatuslik nahakahjustus.
Soovitan kiirelt vastuvõtule tulla. See võib kiiresti ägedaks mikroobseks põletikuks edasi areneda.
Seni katkestada igasugu väliste vahendite kasutamine. Normaalne hügieen - antud juhul pesta leebe seebiga 2 korda päevas. Seks elust hoiduda või kasutada preservatiivi.