Eesnäärme sygelemine ja punetus ka mõned väiksemad villid. 26.11.20 / Meestearst

Külastaja küsib:

Sühelus, punetus ja mõned villid!!!

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kui probleem püsib juba 2 kuud, siis tasuks kindlasti meestearsti visiidile tulla! Eesnaha ja peenise pea põletiku tüüpiliseks põhjuseks on partneri sugutrakti mikrofloora tasakaaluhäire, harvem mittemõistlikud kaitseta sekspraktikad, mehe sisemised põletikud (prostatiit), nii ülemäärane kui puudulik hügieen. Kui tulete meestekliinikusse, võtke kaasa hommikune esmasjoa uriin ja ärge peenist eesnaha alt 24 tundi peske.