kuiv noku ots 05.04.02 / Meestearst

Külastaja küsib:

muret teeb eesnaha ülekäimine.kui millegagi kreemitada,siis pole viga ja kui vahekord juba hoos,siis samuti,aga just alguses,kasvõi kondoomi peale pannes.isegi erekteerumata olekus on naha liikumine valulik.kas mingeid salve või ravimtaimi pole,mis suurendaksid lima teket?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Ilmselt on tegemist nö. funktsionaalse eesnaha kitsenemisega. Soovitan tulla vastuvõtule ja probleem ära lahendada.

Edu soovides

Margus Punab