Moodustis reie siseküljel 20.11.19 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tekkinud selline moodustis reie siseküljele,sinna kus lõppevad munandid. Tegemist oleks nagu mingi vedeliku paunaga. Algselt arvasin,et kuna pidevalt aluspesu on pärast pikki tööpäevasid reie ära hõõrunud,et sellest on tekkinud mingi kahjustus aga nüüdseks on tekkinud hirm sellega juba. Katsudes ei ole valus,on pehme nagu vedelik oleks sees.Perearstile saan alles nädala pärast.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kahjuks pole pilt just kõige parem/informatiivsem. Siiski julgen arvata, et tegu on rasunäärme umbumisega. Kuna asub kohas, mis liikumisel kipub häirima, siis soovitan pöörduda perearsti poole, kes saab seisundi üle vaadata ja sobiva/vajaliku ravimeetodi soovitada.