Haavad eesnahal 25.04.19 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere
Täna tekkisid eesnahale sellised haavad/punnid nagu pildilt näha. Kas tegemist võib olla põletikuga või on nahka lihtsalt ärritatud. Kuskilt midagi ei valuta,väga harva tekib sügelis. Kas peaksin pöödruma arsti juurde ?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Tegemist on küllalt tugeva põletikuga! Ega miskit traumeerimise võimalust pole - kuskile (luku?) vahele pole jäänud? Kui tekkis peale seksuaalkontakti, siis tuleks kindlasti välistada ka suguhaigused ja/või partneri tupepõletik. Kui ei taandu paari päevaga või kordub, tuleks kindlasti ennast arstile ette näidata!