Valu peenises 28.03.19 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere
Umbes 3 nädalat tagasi tekkis tuim valu peenises ning valus oli ruineerida just lõpus. Justkui tõmbaks närvi viimaste tilkadega. Samuti ei tekkinud tühja põie tunnet. Panin aja kinni arsti juurde kuid ei saanud aega teie juurde. Sain järgmiseks päevaks hr Kristjani juurde. Tehti Uuringud ning testid olid negatiivsed ega näidanud midagi ebatavalist. Mõneks päevaks ka taandus valu kuid nüüd tagasi ning valu oleks nagu terav närvivalu. Ausalt siis õigesti ei oskagi kirjeldada. Urineerida valus pole. Pigem tunne nagu oleks haav kuskil peenise sees pool mis kipitaks või midagi. Visuaalselt ka midagi ei olnud valesti.
Kas oskate palun midagi soovitada?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Viitab siiski miskile põletikule - ma ei tea kahjuks mis uuringud tehti. Ise soovitan praegu esmaskuse analüüsi, sperma testi ja eesnäärme sekreedi uuringuid. Kui need kolm kõik tõesti korras, siis järgmine samm on vaagna füsioterapeudi visiit, sest tegu võib olla ka ilma põletikuta kulgeva vaagna valusüsndroomiga, kus jällegi oma kümmekond põhjust.