Sugutile tekib valge laik & lõhed nahal 04.01.19 / Meestearst

Külastaja küsib:

Suguti juurele tekib valge laik, nahk kuivab, tekivad ka väiksed lõhed mis on kohati valulikud. Tekib kiirelt, õhtul ei ole, hommikul on, paraneb ka mõne päevaga, aga tekkivate lõhede tõttu on ikkagi ebameeldiv.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Tegu on kroonilise nahahaigusega, mis on paiguti ravitav, paiguti ravimitega kontrolli all hoitav. Tulge kogenuma meestearsti või nahaarsti vastuvõtule.