erejektsiooni häire ,toimunud eesnäärme operatsioon 6-7a.tagasi 30.07.18 / Meestearst

Külastaja küsib:

kas on võimlik ravimine

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kui operatsioon oli 6-7 aastat tagasi ja probleemid tekkisid 3-4 a tagasi, siis pole ilmselt tegu opist põhjustatud murega, vaid vanuse ja veresoonte kulumise või hormoonide langusega ja need põhjused on enamasti kenasti korrigeeritavad.