Roosakad punnid peenise ümber 25.07.18 / Meestearst

Külastaja küsib:

Peenise ümbrusesse on tekkinud valged-roosakad punnid juba 2-3 kuud tagasi. Olen olnud kaitsmata seksuaalvahekorras aga kindla partneriga, 3 aasta valgele ja siis probleeme ei esinenud. Kas oskate öelda, millega võib olla tegu ja kuidas peaksin toimetama, et Ravi saada.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kahjuks ei ole pildi resolutsioon piisav, et näha peensusi. Võimalikud tõenäolisemad variandid: nahaärritus raseerimisest, ebatüüpilised kondüloomid, molluskid. Kindlasti peaks vaatama peale ja siis saaks miskit asjalikku nõu ka ravi osas anda. Pöörduge nahahaiguste- või meestearsti vastuvõtule