Kaks tumedamat laiku peenisepea peal 19.06.18 / Meestearst

Külastaja küsib:

Ligi aasta või isegi natuke kauem tagasi tekkis kõigepealt üks laik ja mingi aeg hiljem tekkis ka teine. Laikude värvus on olnud terve aja täpselt sama.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Haiguslikku muutust ma selle pildi pealt välja ei näe. Kui naha elastsus väheneb ja muutunud peaksid ketendama või veritsema, siis tasub kindlasti vastuvõtule tulla.