Sooviks saada Viagrat või Cialise retsepti aga perearsti poole ei tahaks pöörduda 09.04.18 / Meestearst

Külastaja küsib:

Soovin retsepti Viagra või Cialise ostmiseks. Perearsti pool ei soovi pöörduda. Kas Teie saaksite ja mis tingimustel mind aidata.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Pimesi, ilma inimest nägemata me ravimit kindlasti välja ei kirjuta. Küll aga on retsepti pikendamise teenus olemas meestele, kel esmased uuringud meie kliinikus läbitud, probleemide põhjused teada, riskid hinnatud ja ravim toimib.