peenise kida murdus ära 07.03.18 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere
Küsimus selline , et seksi ajal murdus mul 3 kuud tagasi kida ning peale seda on peenis otsast valgeks läinud, teiseks on eesnahk nii väieseks läinud et tagasi tõmmates jääb see kinni lukku ja tagasi enam ei lähe
Urineerimine võimatu kui eesnhk taga on surub kokku peenise ja väga valus on kui eesnahk on peal saab seksida ja kõike teha aga nahk on kuiv ja kõva.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Tüüpiline vana krooniline skleroseeriv eesnahapõletik. Ilmselt tekkinud juba ammu aega tagasi ja sellest ka kida elastsuse langus ja hilisem rebend. Ravi on pikajaline. Harva on vajalik ka operatiivne vahelesegamine. Tulge vastuvõtule - ilma ravita see haigus ainult vaikselt süveneb.