Imelikud punnid peenisel- millega tegu ? 16.02.18 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tervist lp. Dr. Punab!

Nimelt mure selline, et peenise pealmisele kui ka sisemisele nahale on tekkinud imelikud moodustised.

1. mis need võivad olla ja millest tekkinud?
2. Kas need on nakkavad ka partnerile ?
3. Kas tohin hetkel (Selle probleemiga) partneriga magada ilma kondoomita?
4. Ravi ?

Jään tagasisidet ootama, suured tänud Teile ette!

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Pildi kvaliteet ei võimalda lõplikku vastust kahjuks anda. Suurema tõenäosusega on tegemist kas veidi ebatüüpilised kondüloomide või siis molluskitega. Mõlemad on sugulisel teele levivad viirushaigused. Soovitan kasutada kondoomi ja arsti juures uuringud ja ravi ära teha. Kuna tegu on suure tõenäosusega sugulisel teel leviva haigusega, siis tuleks lisaks ka teised suguhaigused välistada. Lisainfot leiate: https://www.kliinikum.ee/meestekliinik/kuse-sugutrakti-poletikud