Puudulik seksuaalelu 12.03.02 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere olen 25 aastane, mul oli 20 aastasena üks vahekord ja toimus praktiliselt kohene seemnepurse umbes paari tõmbega. Hiljem olen üritanud 4 korral aga alati on peenis jäänud sellisesse poolkõvasse olekusse, viimasel korral umbes 4 kuud tagasi ei tõusnud aga üldse. Eneserahulduse ajal ei saavuta minu arvates peenis samuti viimase 2 aasta jooksul täieliku kõvadust, pea jääb kergelt pehmjaks. Spermapurse on samuti eneserahulduse ajal kiire umbes 20 sekundiga. Peenis on mul ka minu arvates natukene kõveram kui teistel meestel, kaardub banaanjalikult keskelt umbes 45 kraadi ülesse. Kas on võimalik, et kõver peenis tekitab enneaegset seemnepurset või erektsioonihäireid. Olen kuulnud, et mida vähesem on seksuaalelu kogemus seda kiirem seemnepurse on. Kui mul on ka erektsiooniga mõningane psühholoogiline probleem kas on võimalik, et sellest üle saades ja seksuaalelu arenedes pikeneb ka seemnepurske aeg. Kas puudulik seksuaalelu võib hakata häirima ka muud tervislikku seisundit.

Ette tänades.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kokkuvõtlikult võin öelda, et kindlasti saab teid aidata. Ilmselt on parim tee ravimite abil ebaõnnestumiste ringist välja murda. Kui on vaja, saab ka peenise kõverust korrigeerida.

Edu soovides

Margus Punab