Imelik "punn" peenise kõrval 27.12.17 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere, nagu pildilt juba näete siis pöördun teie poole kahe mõlemalpool oleva"punniga". Tekkinud on need tegelikult juba ammu - pool aastat või isegi rohkem tagasi. Valulikud pole ja selletõttu mõtlesin, et äkki kaovad ise ära, kuid nüüd juba häirivad( enamjaolt visuaalselt). Millega on tegu ja kuidas saan need eemaldada lasta ja millise summa eest?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Tegu on tüüpilise sugulisel teel leviva papiloomiviirusest (HPV) tingitud kondüloomiga. Ravi tõhus, kuid vajab arsti retsepti. Pöörduge kas meestearsti või nahaarsti vastuvõtule.