Punni laadsed moodustised kubeme piirkonnas 27.03.17 / Meestearst

Külastaja küsib:

Millega on tegu, kas molluskitega?
Enamus kubemes mõned ka peenise peal.
Ei valuta ega sügele. Tundub et lähevad vaikselt suuremaks ja tuleb juurde.
Kuidas ravida?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Pilt just väga hea ei ole. Aga tundub enam kondüloomide moodi. Ega siin ilma arsti visiidita probleemiei lahenda. Võite pöörduda, kas nahaarsti või meestearsti vastuvõtule.