Millega tegu? 06.03.17 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere. Pöördun endiselt küsimusega teie poole, et probleem pole ära läinud ja on juba 2 nädalat täitumas. Kas on võimalik teie kliinikumi aega kinni panna, et konkreetsem diagnoos ning ravi sellele leida.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Suure tõenäosusega on tegemist peenise naha karvanääpsu põletikuga. Enamasti taandub ise. Kui püsib, siis tasub tõesti näitama tulla. Võite alustada ka oma perearstist!