Peenise pikendamine 01.02.17 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere hr. Punab

Olen lugenud teie erinevaid arvamusi peenise pikendamisest nii lõikuse, kui ka venitusaparaatide abil. Olen aru saanud, et mõistlik on kasutada venitusaparaati, et mitte keha anatoomiat liigselt rikkuda. Palun teie arvamust, kas peenise venitusaparaat" Andropenis Gold "(peenise suurendaja) on hea ja praktiline ja kas tulemus on vastav juhendites kirjeldatule.
Kui oskate soovitada mingit teist aparaati oma praktikast, siis olen huvitatud teie arvamusest.

Mind eelkõige huvitab küsimus, kas selliseid aparaate on keeruline kasutada ja kui suur on tüsistuste oht.

Annan endale aru, et väga tülikas on seadet kanda päevasel ajal 4-6 tundi. Palun kommenteerige kasutamise intensiivsust ja kas on lubatud ka seadet näiteks öösel magades(8-10 tundi) kasutada.

Kui vahepeal on tekivad pausid, kas siis tekib uuesti taandareng?

Vabandan aga olen aru saanud, et ka teie kaudu saab antud tooteid osta(võin küll vist eksida).

Ette tänades

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

41. aastase mehe peenis ei saa olla 37 aastaselt järsku lühikeseks jäänud. Tegeleda tuleks tõeliste probleemidega mitte asendustegevustega.