Eesnahk kasvab peenise pea peale 05.01.17 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere,

Viimaste aastate jooksul olen avastanud, et eesnahk on hakanud kasvama peenisepea peale. Kasv on toimunud aegamööda peenise otsa suunas ja nahka tagasi liigutada sellest kohast enam ei saa. Eesnahka ei ole mul lõigatud ja varem on eesnahk liikunud vabalt edasi tagasi.

Kas protsessi on võimalik peatada ja tagasi pöörata?
Kuhu peaksin pöörduma?

Lugupidamisega

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Pöörduge meestarsti või uroloogi vastuvõtule. Ilma läbivaatuseta ei oska tarka öelda. Kirjelduse alusel on suurima tõenäosusega tegemist kroonilise skleroseeriva eesnahapõletikuga. Ilma ravita see ei taandu.