Poor kubeme piirkonnas 28.12.16 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tekkis poori laadne punn kubemepiirkonda mõned päevad peale raseerimist, mõned nädalad hiljem,niiõelda,kui mädapunn valmis oli,pigistades tuli karvakasvu kohast välja mäda, aga jälg jäi ja pisike nagu natuke köva on katsudes. Kas on pöhjust muretsemiseks ja kas võib olla seotud mingi konkreetse haigusega? Ja kas see voib tekitada pöletikke või modagi muud sarnast, sest endale tundub et köva sisse jäänud pisike tükike on poor.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Ilmselt tõesti karvanääpsu põletik raseerimistraumast. Küll see tükk aja jooksul lõpuks ära kaob. Mitte ei saa aru, miks ennast raseerima peab?