valu peale sperma purset 23.12.16 / Meestearst

Külastaja küsib:

Viimane pool aastat olen täheldanud, et peale seemne purset, umbes poole tunni mõõdudes tekib paremas küljes, roietest parasjagu allpool
näriv valu. Viimasel ajal intevsiivsem ja kestab vast pool päeva.
Valu on nii häriv, et kainelt mõeldes, oleks parem mitte enam seksida.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Keeruline teema ja vähe infot. Esmalt oleks vaja teda, kas valu tekib igas seksipoosis. Tasub testida. Arvestades valu paiknemist, siis usun, et see on seotud tugiaparaadiga, eelkõige seljaga. Soovitan alustada perearsti visiidist ja selja uuringutest. Pragmaatilise vahendina võite katsetada ibuprofeeni tund enne seksuaalakti.