Valu alakehas 15.10.16 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere! Olin umbes nädal tagasi kaitsmata vahekorras võõraga. Kaks päeva pärast vahekorda hakkas ebameeldivustunne alakehas ning kohati ka peenises. Urineerimine ei ole just valus, aga annab tunda, urineerimine on pigem selline poolik ja pidev. Samas on pidevalt kubemepiirkonnas põletav valu, mis on nädalaga hullemaks läinud. Valu olen tundnud ka kusagil eesnäärme piirkonnas. Peenisel mingeid moodustusi/haavandeid ei ole täheldanud. Perearsti juures oli uriiniproov näitajate poolt korras. Mida peaks tegema, kui see valu läheb hullemaks, aga meestearsti vastuvõtuni on aega kuu aega?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kui on juhusuhe, siis mina soovitaks kindlasti alustada suguhaiguste testidest. Kui need korras, siis järgmisena eesnäärmeuuringud. Vaevuste leevendamiseks võite võtta näiteks ibuprofeeni. Kuu aega ma sellisetl juhtudel kindlasti oodata ei soovitaks. Alati saab valida ka tasulise teenuse.