tere.Peenis ütleme nii et tuikab juba 4 päeva 06.10.16 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere doktor.Olen meremees ja merel olles ei saa arsti ka kohe kätte ja küsimus mehe asja suhtes,et peenise ots või peenis tuikab juba 4 päeva.Urineerimine ega muu nt kõhimine valu tee.Umbes pool aastat tagasi tehti meeste arsti juures kõik testid ära.Kuna ka siis ca 5,6 päeva tuikas.Käisin Tartu ülikooli kliinikumis ja eesnäärme proovid olid head ,ainud hormoone oli vähe .Ei teagi milles probleem .Koju tulen Taru 11 okt

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Siin on ikkagi vaja ära teha põletikuuuringud vähemalt esmasest kusest. Peenise otsa tuikamine võib viidata eesnäärmepõletikule, aga ka närvijuure ärritusel. Kui magu korras, siis esmase meetmena võiks kasutada põletikuvastaseid ja käsimüügis saadavaid tablette - näiteks ibuprofeeni 2 korda päevas kuni 5 päeva.