naisterahval munasarjapõletik 26.07.16 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tervist!olin ühe naisterahvaga suhtes mingi neli kuud .sel ajal ei olnud mingeid kaebusi.nööd me mingi kuu aega lahus olnud ja vahekorras ple ka üle kuu olnud ja nüüd tal tekkis munasarjapõletik.küsimus ongi,et kas minult võib ka see järsku saadud kuidagi olla?iseendal ei tunne küll midagi korrast ära seal olevat.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Munasarjapõletik võib, kuid ei pruugi olla seotud sugulisel teel levivate mikroobidega. tüüpiline põhjustaja on klamüdioos. Seega soovitaksin tel ära teha leebemate suguhaiguste uuringud. Täiendavat infot leiate. http://www.kliinikum.ee/meestekliinik/kuse-sugutrakti-poletikud