mingi lööve 18.04.16 / Meestearst

Külastaja küsib:

lisasin pildi
Mis see võiks olla , esinem mõlemajala reite peal munantite ümbruses

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Nahapõletik. Tekitajaks sageli koosmõjus seened ja mikroobid. Soodustavaks teguriks kõige sagedamini naha trauma (hõõrdumine) ja/või tehismaterjalidest pesu. Esmase ravimi saate ka apteegist - klotrimazool. Kui paari päevaga ei hakka taanduma, siis on vaja tõsisemaid arsti retseptiga kättesaadavaid ravimeid.