Küsimus 17.11.15 / Meestearst

Külastaja küsib:

Naisterahvas tegi mulle intiimset massaazi paljalt ja kätega, ise olin ka paljas. Seksuaalvahekorda ega oraalseksi ei toimunud. Järgmisel päeval hakkas alakõhus valutama ja käisin tihti vetsus, samuti hakkasid liigesed ja silmad kergelt tunda andma. Varasem haigus on välistatud. Kui suur on tõenäosus, et sellise tegevuse käigus levib mingi haigus? Aasta tagasi käisin sarnaste sümptomitega analüüse tegemas kaks korda, kõik oli korras.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Mis uuringuid teile aasta tagasi tehti? Alakõhuvalu, sage kusemine ja periooditi ägenemine viitavad eesnäärmepõletikule. Kui vastavaid uuringuid tehtud ei ole, siis peaks just siit alustama. Suguhaiguste võimalus väga madal, kuid mitte olematu.