Prostata loozi kivi 21.09.15 / Meestearst

Külastaja küsib:

Nimelt on tegumitte eesnäärme kiviga vaid prostata loozi kiviga. Edastasin Teile eelneva küsimuse eelmise nädala lõpul. Kas see on ohtlik kui temaga ei tegele või ei? Mingeid erilisi nähtusi ei ole . Ainult korra tuli kolm tilka verd kusitist.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Jah kui on prostata looži kivi, siis soovitan see probleemi siiski operatiivselt lahendada. Võõrkehana tekitab kivi piirkonnas püsivat ärritust ja aja jooksul probleemid kuhjuvad/süvenevad.