Halb tuju peale orgasmi 03.09.15 / Meestearst

Külastaja küsib:

Seksuaaliha ja erutus on seksi ajal väga suured. Tahan oma naisega pidevalt seksida, aga ma ei taha saada orgasmi. Õigemini peale orgasmi saamist tuleb mul enamasti väga halb tuju. Ei taha enam olla naise lähedal. Tunnen, et kogu elu on väga halb jne. Kui seksime nii, et viin ennast orgasmi lähedale ja seemnepurset ei toimu, siis on kõik hästi.
Olen kuulnud ja lugenud, et orgasm peaks vallandama nn "rõõmuhormoonid" aga minul on need suured "masendushormoonid".
Muidu olen terve, toitun korralikult ja teen sporti.
Naine on mures ja meie seksuaalelu kannatab seepärast.
Mida peaksin tegema? Kas minu murele on lahendust?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Keeruline teema. Esmalt peaks füüsilise poole ära uurima - hormoonid, sperma ja ehk ka reaktsioonid peale seemnepurset. Kui kiiresti see halb tunne tuleb? Tulge vastuvõtule. Antud juhul küll 100% edu tagada kahjuks pole võimalik.