liigne onaneerimine, impotentsus 13.07.15 / Meestearst

Külastaja küsib:

tere. Alustasin onaneerimist mingi 14 - 15 aastaselt. ma onaneerisin ikka palju. 7 päeva nädalas 2 kuni 4 korda päevas ( mõndadel isegi rohkem kui jäi mõni päev vahele ) kui nüüd viimase 2 - 3aasta jooksul on mul probleeme ereksooniga. ma ei saa enam igapäev ereksooni. ei hommikuti ega ka õhtuti. lihtaslt ei lähe kõvaks. kui ma eemal mingi 8 päeva ei onaneeri ja siis 1 päev onaneerin. ma saan onaneerimise aeg end 1 korda rahuldada ja kõik. hakkab sama jama pihta.ei tekki reaksooni mida peaksin ette võtma et ma ei jääks noore mehena voodis häbisse? kas on võimalik sellest paraneda või on minu rong läinud? kui on võimaliks siis kuidas ? ma sooviks endale tüdrukut võtta aga kuna mul on see probleem ei julge ma endale tüdrukut sebida kuna võin jääda häbisse. ma uurisin internetis ja ma nägin et te olete enne ka kokku puutunud sihukese probleemiga inimestege.
vabandust kirja vigade pärast ja ette tänades äitähh

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

20 aastase mehe rong ei ole kindlasti läinud. Sellise aktiivsuse juures kurnab iga mees oma organismi ära. Antud juhul tuleks omale seda selged piirid - 2-3 seemnepurset nädalas. Taastumine võib võtta kuid. Kui ise ei normaliseeru, siis tasub uuringuetele tulla.