Meestekliiniku külastusaja broneerimine 17.06.15 / Meestearst

Külastaja küsib:

Soov külastada Teie vastuvõttu Tartus v. Tallinnas, kuna viimasel ajal olnud kohati tulitav/kipitav tunne peenisepea piirkonnas. Kipitav tunne esineb niisama, kui ka urineerides - vahest ka tunne, et tuleb wc-d külastada tihedamalt kui varem. Tööst lähtuvalt pole olnud võimalik koheselt arsti juurde pöörduda, kuid välismaise apteegi tavamüügist sai leitud ravimid: Cystinolakut ning Canephron, mis oluliselt olukorda ei muutnud. Kui juba arsti juurde tulekuks läheb, siis sooviks teha ka spermauuringu, et lähitulevikus laste planeerimise suhtes kindel olla. Vaadates meestekliiniku kodulehte, pole päris kindel mis uuringule ennast registreerima peaks; kui pikad on järjekorrad perearsti saatekirjaga ning kui kiiresti pääseb löögile tasulist teenust kasutades? Infoks veel, et suguhaigust endal ei kahtlusta, kuna viimased 7 aastat olnud kindel seksuaalpartner ning eelnevalt puuduvad igasugused kaebused antud valdkonnas.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Siin tuleks eelkõige keskenduda eesnäärmepõletiku uuringutele. Soovitaksin siiski alustada arsti vastuvõtust. Tartus saame kõik vajalikud uuringud (ultraheliuuring, eesnäärme sekreedi test ja vajadusel ka vereanalüüsid) ära teha ühe päeva jooksul. Järjekorra kohta saab täpseima info meie sekretariaadist, kas e-maili või ehk kiiremini telefoni teel.