krooniline põletik? 29.05.15 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere! selline mure:peenise otsas,kuseava ümbrusesse tekkisid valged laigud,nagu armiline kõrgem nahk.Uurides siin sümptomite järgi oletan,et tegemist kroonilise põletikuga mis tingitud tupeseenest vms.Need laigud nüüd järk järgult suurenevad,valu ega sügelust ei ole.Kas olukorrale saab leevendust ja abi ka käsimüügiravimitest?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Ilmselt tegu haigusega, mida interneti vahendusel võib leida nimetuse alt balanitis xerotica obliterans. Tegu keerulise kroonilise haigusega ja suure tõenäosusega te omaette pusides tulemust ei saaviuta. Mida pikemalt kestab, seda raskem välja ravida. Tulge parem vastuvõtule!