ei saa voodis hakkama? 17.04.15 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere minul selline küsimus,et mida teha kui voodis ei saa seksimisega hakkama käisin meestearstil ja füüsiliselt on kõik korras.Asi pidi minu peas kinni olema kuid ma ei oska sellest lahti saada,et asi mull voodis toimima hakkaks.Ei tea kohe mida teha ehk oskate teie nõu anda mis ma tegema peaks et terveks saada?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Keerulised asjad on keerulised lahendada. Selleks, et siin nõu anda peaksin teadma kõiki teie uuringuid ja ka teie lugu täies mahus. Psühholoogilised probleemid on kindlasti seksuaalhäirete puhul olulised. Nii tõsise probleemi puhul on aga enamasti tegemist mitme probleemi koosmõjuga. Ka psühholoogilise seksuaalhäire raviks on omad metoodikad ju olemas ja usun, et neid teile ka pakuti.