sperma puudumine 31.03.15 / Meestearst

Külastaja küsib:

peale eesnäärme löikust 10a tagasi kadus sperma täielikult.kas on mingi vöimalus taas tekkeks?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Infot küll vähe, kuid saan aru, et orgasm on säilinud ja sperma purskub põie poole ning väljub pärast kusega. Lahendus on vajalik siis kui peaksite planeerima last. Kui häirib, siis soovitan vastuvõtule tulla.