peenise otsas närvivalu 02.03.15 / Meestearst

Külastaja küsib:

tere! peenise esmane pilt on korras pole mingt punetust ega midagi aga kui eesnakh lõpuni maha tõmmata ja vajutada õrnalt paremale poole peenise pea otsa tekib õrn valu mis pigem meenutab närvivalu.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Aga mis te niisama oma peenist näpite? Kui on väliselt korras, valu ei ole, siis pole omale lisamuresid koormaks selga miskit mõtet otsida. Kui siiski on miski mure näiteks seksuaalelus, siis tasub vastuvõtule tulla. Võimalik on tõesti miskite närvikiudude ärritusseisund. Ja see on kenasti ka ravitav.