Peenis ei kõvastu 11.01.15 / Meestearst

Külastaja küsib:

Minu küsimus no mull peenis ei kõvastu no algul on ok kuid kui Naisega asjatama hakkan siis vajub ära ja pean kasutama viagrat et asi toimiks.Kas midagi jäädavamat lahendust ka olemas on et ma ei peaks seda viagrat kasutama.Mida peaksin tegema et mu peenis toimiks normaalselt,et saaksin hakkama Naisega suguühte astumise ajal nagu iga normaalne mees.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Erektsioonihäire on haigus oma paljude, nii füüsiliste kui ka psüühiliste, põhjustega. Selleks et pikalt püsinud häiret ravida, on vaja tead põhjuseid. Seega esimene samm minna vastava probleemiga sügavuti tegeleva arsti vastuvõtule. Tuleb teha vajalikud uuringud ja läbivaatus. Selle alusel saab soovitada ravikuuri või mingi muu lahendustee.