krooniline alaäge põletik 02.11.14 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere.
Pöördusin teie poole eelnevalt tekstiga:
Muret tekitab selline asi, et pidevalt tekib peenise pea keskele ja üles tõmmatud eesnahale kerge punetus. Kui tihemini pesta siis seda ei teki.
Aga näiteks peale 12 tunnist tööpäeva on alati see tekkinud.
Sain nüüd vastuse.
Aga nüüd juba 5 päeva on ka kusel käies valulik olnud.
Lasin perearstil uriiniproovi võtta, tulemuseks öeldi et mul on kusitipõletik ja pean ikka meestearstile pöörduma.
Nüüd aga esimene aeg mis mulle pakuti oli 20.11 kl 14.30
Kas pean tõesti 3 nädalat sellega ootama?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kusiti põletik võib tekkida suguhaigustest, vahel ka tavamikroobidest. Haigekassa tingimustel osutatava teenuse maht on kahjuks tõesti piiratud ja sellest ka järjekorrad. Võite alustada ka naha-ja suguhaiguste kliinikust. Teoreetiliselt on võimalik ka tasuline kiirtestimine Ülikooli meestekliinikus.