Probleem sugutiga 27.10.14 / Meestearst

Külastaja küsib:

Mul on selline probleem, et viimased 4-5 päeva tunnen oma suguti otsas mingit ärritust ja vahest torkivat valu, päris suguti otsa keskel on näha ka kerget punetust ning vimastel päevadel on olnud mingit iseeneslikku vähest valkjat eritust, suguti otsa tekivad sellised tilgad mingite tundide tagant., kas oskate abi anda või peaksin kontroli tulema, asun Tartus.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kaebuste järgi on teil tekkinud kusiti (või eesnaha alune - päris täpselt ei saa kirjeldusest aru) põletik. Mina soovitaks alustada suguhaiguste testidest. Kui need korras, siis peaks välistama prostatiidi võimaluse